logo-buum

BuuM i stało się!

Witajcie, to my, czyli Sylwia i Tomek, jesteśmy założycielami firmy. 

Zastanawialiśmy się jak nazwać to, co robimy już od lat, a że pomagamy Budować, rozwijać, wspierać kompetencje, wiedzę i Umiejętności, to nagle BuuM i stało się! ☺

Pomagamy w kompleksowym rozwoju pracowników.

Nasze podejście opiera się na indywidualnym traktowaniu każdego klienta i korzystaniu z metod, które sprawdzają się w praktyce.

Kilka słów o nas

Sylwia

Tomek

Skończyłam psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Moja przygoda zawodowa zaczęła się od współpracy szkoleniowej z firmami produkcyjnymi, później rozwijałam się w kierunku obszarów zarządzania zasobami ludzkimi , a obecnie wspieram liderów wielu firm w tym szczególnie z branży IT.

Moją pasją od lat, są podróże w miejsca rzadko odwiedzane, ale zawsze związane z naturą – im mniej cywilizacji tym lepiej. Uwielbiam gotować i poznawać nowe smaki egzotycznych kuchni, kocham ruch i przyrodę, dlatego ogromnie się cieszę, że przyszło mi mieszkać na skraju pięknego parku narodowego.

Na tym samym uniwersytecie, co Sylwia kończyłem studia pedagogiczne i zgodnie z tym kierunkiem, zaczynałem swoje szkoleniowe doświadczenia od tematyki kreatywności i technik szybkiego uczenia się. Następnie była wieloletnia współpraca z branżą bankową, a teraz wraz z prowadzeniem rozwojowych działań w biznesie, zajmuje się również terapią psychologiczną.

Zawsze z dumą opowiadam o mojej hodowli psiaków. I choć przygoda z samą hodowlą to już przeszłość to miłość do psów została. Uwielbiam Włochy, słońce, rower i morze. Mam żonę i dwie fajne córki.

 

Zajmujemy się zawodowo działaniami rozwojowymi od wielu, wielu lat. Prowadzimy zarówno szkolenia, warsztaty, workshopy jak i indywidualne konsultacje.

Cieszymy się, gdy możemy wspólnie pracować na sali szkoleniowej, bo wierzymy w to, że dzięki naszej różnorodności (a różnimy się pod wieloma względami 🙂 ) efektywność naszych szkoleń jest większa.

Przez wiele lat praktyki zawodowej, sami również braliśmy udział w wielu warsztatach, kursach czy studiach podyplomowych, podnosząc swoje kompetencje.

Współpracujemy od ponad 20 lat z Uniwersytetem Merito WSB, gdzie między innymi w ramach studiów Master of Busines Administration prowadzimy moduł efektywności osobistej „Odkryj swój potencjał”.

Dostarczamy rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb danej firmy lub konkretnego zespołu.
Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta i staramy się podążać nowymi i różnorodnymi ścieżkami wspierania rozwoju.
Prowadzimy warsztaty online, spotkania indywidualne, warsztaty wyjazdowe oraz wiele innych form rozwoju i szkoleń
Dbamy o efektywność, konkretne rozwiązania i ....zdrowy rozsądek.